esteroviagra_jpg.jpg
petrhrbecek@seznam.cz
Ulice: Křesetice 172
Obec: Křesetice
PSČ: 28547

Fotbalový klub TJ ROZVOJ KŘESETICE

hřiště.jpg
15. kolo 31.03.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1501 Močovice Zbýšov B 30.03. 15:00 SO
A3B1502 Suchdol C Miskovice 30.03. 00:00 SO
A3B1504 Křesetice B Malešov B 31.03. 15:00 NE
A3B1505 Nepoměřice Č.Jan. 30.03. 15:00 SO
A3B1506 Štrampouch Soběšín 30.03. 15:00 SO
A3B1507 Zruč B Zbraslavice B 30.03. 15:00 SO


16. kolo 07.04.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1601 Zbýšov B Zruč B 07.04. 16:30 NE
A3B1602 Zbraslavice B Štrampouch 07.04. 16:30 NE
A3B1603 Soběšín Č.Jan. 06.04. 16:30 SO
A3B1604 Nepoměřice Křesetice B 06.04. 16:30 SO
A3B1605 Malešov B Malín B 07.04. 16:30 NE
A3B1607 Miskovice Močovice 06.04. 16:30 SO


17. kolo 14.04.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1701 Miskovice Zbýšov B 13.04. 16:30 SO
A3B1703 Suchdol C Malešov B 13.04. 16:30 SO
A3B1704 Malín B Nepoměřice 14.04. 16:30 NE
A3B1705 Křesetice B Soběšín 14.04. 16:30 NE
A3B1706 Č.Jan. Zbraslavice B 13.04. 16:30 SO
A3B1707 Štrampouch Zruč B 13.04. 16:30 SO


18. kolo 21.04.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1801 Zbýšov B Štrampouch 21.04. 17:00 NE
A3B1802 Zruč B Č.Jan. 20.04. 17:00 SO
A3B1803 Zbraslavice B Křesetice B 21.04. 17:00 NE
A3B1804 Soběšín Malín B 20.04. 17:00 SO
A3B1805 Nepoměřice Suchdol C 20.04. 17:00 SO
A3B1806 Malešov B Močovice 21.04. 17:00 NE


19. kolo 28.04.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B1902 Miskovice Malešov B 27.04. 17:00 SO
A3B1903 Močovice Nepoměřice 27.04. 17:00 SO
A3B1904 Suchdol C Soběšín 27.04. 17:00 SO
A3B1905 Malín B Zbraslavice B 28.04. 17:00 NE
A3B1906 Křesetice B Zruč B 28.04. 17:00 NE
A3B1907 Č.Jan. Štrampouch 27.04. 17:00 SO


20. kolo 05.05.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B2001 Zbýšov B Č.Jan. 05.05. 17:00 NE
A3B2002 Štrampouch Křesetice B 04.05. 17:00 SO
A3B2003 Zruč B Malín B 04.05. 17:00 SO
A3B2004 Zbraslavice B Suchdol C 05.05. 17:00 NE
A3B2005 Soběšín Močovice 04.05. 17:00 SO
A3B2006 Nepoměřice Miskovice 04.05. 17:00 SO


21. kolo 12.05.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B2101 Malešov B Zbýšov B 12.05. 17:00 NE
A3B2103 Miskovice Soběšín 11.05. 17:00 SO
A3B2104 Močovice Zbraslavice B 11.05. 17:00 SO
A3B2105 Suchdol C Zruč B 11.05. 17:00 SO
A3B2106 Malín B Štrampouch 12.05. 17:00 NE
A3B2107 Křesetice B Č.Jan. 12.05. 17:00 NE


22. kolo 19.05.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B2201 Zbýšov B Křesetice B 19.05. 17:00 NE
A3B2202 Č.Jan. Malín B 18.05. 17:00 SO
A3B2203 Štrampouch Suchdol C 18.05. 17:00 SO
A3B2204 Zruč B Močovice 18.05. 17:00 SO
A3B2205 Zbraslavice B Miskovice 19.05. 17:00 NE
A3B2207 Nepoměřice Malešov B 18.05. 17:00 SO


23. kolo 26.05.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B2301 Nepoměřice Zbýšov B 25.05. 17:00 SO
A3B2302 Malešov B Soběšín 26.05. 17:00 NE
A3B2304 Miskovice Zruč B 25.05. 17:00 SO
A3B2305 Močovice Štrampouch 25.05. 17:00 SO
A3B2306 Suchdol C Č.Jan. 25.05. 17:00 SO
A3B2307 Malín B Křesetice B 26.05. 17:00 NE


24. kolo 02.06.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B2401 Zbýšov B Malín B 02.06. 17:00 NE
A3B2402 Křesetice B Suchdol C 02.06. 17:00 NE
A3B2403 Č.Jan. Močovice 01.06. 17:00 SO
A3B2404 Štrampouch Miskovice 01.06. 17:00 SO
A3B2406 Zbraslavice B Malešov B 02.06. 17:00 NE
A3B2407 Soběšín Nepoměřice 01.06. 17:00 SO


25. kolo 09.06.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B2501 Soběšín Zbýšov B 08.06. 17:00 SO
A3B2502 Nepoměřice Zbraslavice B 08.06. 17:00 SO
A3B2503 Malešov B Zruč B 09.06. 17:00 NE
A3B2505 Miskovice Č.Jan. 08.06. 17:00 SO
A3B2506 Močovice Křesetice B 08.06. 17:00 SO
A3B2507 Suchdol C Malín B 08.06. 17:00 SO


26. kolo 16.06.2013
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A3B2601 Zbýšov B Suchdol C 16.06. 17:00 NE
A3B2602 Malín B Močovice 16.06. 17:00 NE
A3B2603 Křesetice B Miskovice 16.06. 17:00 NE
A3B2605 Štrampouch Malešov B 15.06. 17:00 SO
A3B2606 Zruč B Nepoměřice 15.06. 17:00 SO
A3B2607 Zbraslavice B Soběšín 16.06. 17:00 NE

Sestoupíme?

Ano (12 | 37%)
Ne (20 | 63%)
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one